Чим вигідні дошки безплатних оголошень для тих, хто нещодавно запустив бізнес?

wVyc6sdJ784D82TQ67ttLAft3CBR3nTUn1GdZwDOQ50yQKMW9pxWMMYght-tJELp0pChtcsQpH17QY9ctLJWwkdARabCL7rmhkls9ypzIHxDXaY-2LlcHW50-3i8Lne9EozCX4yeZ1kvz9hU2x0DLDA

Ефектно презентувати продукцію цільовій аудиторії досить просто, якщо маркетинговий бюджет дає змогу вкласти велику суму в рекламну кампанію. Однак часто коштів на рекламу не вистачає, зокрема, коли компанія тільки починає свою діяльність. У таких випадках підбираються альтернативні рішення. Один зі способів розказати про своє підприємство − розмістити оголошення безкоштовно на спеціалізованому сайті. Подібні ресурси зараз дійсно мають велику популярність. Це можуть бути як універсальні портали, так і вузькоспеціалізовані, наприклад, які стосуються лише оренди чи продажу нерухомості, реалізації авто й т.д. Найчастіше з метою реклами вибирають універсальні сайти об’яв. Якісна, й відповідно, активно відвідувана, дошка безкоштовних оголошень здатна допомогти суттєво розширити клієнтську базу, збільшити кількість продажів. До переваг таких порталів відносяться:

  • Безоплатне користування. Іноді на безкоштовні оголошення надається обмеження за кількістю, але не на усіх сайтах, і зазвичай у ці ліміти вдається легко вписатися.
  • Просте користування. Щоб розмістити оголошення на сайті, достатньо зареєструватися й опублікувати свою пропозицію. Деякі ресурси не вимагають обов’язкової реєстрації, однак краще все ж завести свій профіль – таким чином вдасться отримати більше довіри від потенційних клієнтів.
  • За допомогою сайтів об’яв можна відстежувати й пропозиції конкурентів, проводити моніторинг цін – такий підхід до просування товарів буде не зайвим. Адже, щоб привернути увагу покупця, слід впевнитися, що вартість товару чи послуги адекватна.

Відвідувачі ресурсу, бажаючи купити товар, також активно переглядають оголошення з метою купівлі за оптимальною вартістю. Тому, чим популярніший майданчик серед покупців, тим цікавішим він стає і для компанії, якій необхідно поінформувати коло потенційних клієнтів про свої товари або послуги. Чим більша відвідуваність, тим більше кліків по оголошенні й більша кількість укладених угод.

Платне просування оголошень на таких сервісах: можливості виділитися серед інших без надмірних витрат

EMQF1rODeqrnRpAbqsjDf2e0ji8h3N6aTUj2HFQDscRVPtnDqpQwmZGFYC4FbW6innTJYDHMGAp-6sOF2T4LKy6H5sLbhFGK0U_PIOJ3VnoluWJRYhiCddgAnpxOq5v0E5ytMfXdYUqAqp5QVT3zYHA

Якщо потрібно привернути більше уваги до своїх пропозицій, можна скористатися платними сервісами сайтів. За певну плату пропонується збільшення видимості об’яви різними способами. Так, закріпити оголошення в топі категорії забезпечить у декілька разів швидший продаж, а також набагато більше кліків по оголошенні. Топ-оголошення показується вгорі рубрики з позначкою ТОП. Сприяє пришвидшенню продажу й виділення оголошення кольором. Також можна замовляти пакети, в рамках яких пропонуються різні способи просування об’яв.

Грамотно використовуючи потенціал безплатного розміщення об’яв та застосування платних послуг, можна досягти чудового ефекту. Так, хоча у більшості випадків і вистачає звичайних оголошень, особливо, якщо вони публікуються відразу на різних сайтах, платне просування допомагає покращити продажі, зокрема, при високій конкуренції у сфері на обраному сайті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: