Чому слід використовувати гіпсокартон під час ремонту та будівництва?

Гіпсокартон – це легкий матеріал, який гарно пропускає повітря. Він може поглинати надлишок вологи чи, навпаки, віддавати її у випадку надмірної сухості приміщення. Виділяють три основних види гіпсокартону: звичайний, вогнестійкий і вологостійкий. Звичайний складається з гіпсу та картону. Вологостійкий гипсокартон має спеціальні домішки, які впливають на поглинання вологи. Він має армування, яке дає змогу підтримувати потрібний рівень міцності по всій конструкції. Вогнестійкий – використовують для будівництва вентиляційних шахт і повітропроводів. Також є гіпсокартон титан, який поєднує в собі вогне- та вологостійкість.

Переваги гіпсокартону:

  1. Гарна тепло- та звукоізоляція. Листи гіпсокартону нещільно прилягають до стін. Через це утворюється повітряний простір, що допомагає теплу довше зберігатися у приміщенні, а звуки ззовні стають не такими голосними.
  2. Нетоксичність. Листи вироблено з екологічного та безпечного матеріалу. Він не виділяє шкідливих випаровувань.
  3. Простота монтажу та практичність. Використання гіпсокартону прискорює терміни виконання ремонтно-будівельних робіт. Листи не залишають після себе сміття, пилу та бруду, а також допомагають приховати відкриту проводку, кабелі тощо.

За призначенням гіпсокартон буває стіновим, для стелі й арочним. Стіновий має товщину 12,5 мм і вважається стандартним. Його використовують для облицювання стін всередині приміщення, створення міжкімнатних перегородок тощо. Для оформлення стелі використовують більш тонкий вид гіпсокартону – 9,5 мм. Арочний застосовують для конструкцій з вигнутими формами. Він гнучкий і підходить для створення арок, дверних прорізів.

 

Саме через ці характеристики гіпсокартон широко використовують у будівництві. З його допомогою можна створювати гладкі та рівні стіни, що дає змогу спростити процес їх подальшої обробки. Цей матеріал підтримує комфортний мiкроклімат. Під час перепадів температури матеріал не деформується.

«Будінмаг» – якісні будівельні матеріали від відомих виробників

Компанія має власні склади будівельних матеріалів у Києві, що дає змогу підтримувати постійний асортимент продукції. Завдяки цьому завжди можна придбати потрібний товар. «Будінмаг» співпрацює з такими зарубіжними виробниками будівельних матеріалів, як Siltek, Knauf і Kreisel. Придбати їх продукцію можна гуртом або вроздріб. Доступне доставлення всією країною «Новою поштою» чи «Делівері». Також можливий самовивіз із магазину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: