Дой-пак з крафту — вишуканий та стильний варіант упаковки

Сучасність формує свої правила та тенденції і сфера упаковки не є виключенням. Адже те, як буде виглядати товар на полиці магазину, напряму впливає на продажі — бажання покупця придбати саме цей товар серед великої кількості варіантів.

Упаковка, її якість, брендування, зовнішня привабливість і навіть тактильні відчуття від неї виконує велику кількість маркетингових та рекламних завдань.

Серед цілого переліку видів упаковки, який представлений на ринку, звичайно ж, одним з найбільш популярних є пакет дой-пак.

Дой-пак — це пакети, які вже можна вважати класикою у сфері упаковки, адже вони настільки користуються попитом, наскільки зручні та презентабельні. Пакети такого типу використовують майже у всіх галузях: в них фасують каву, бакалею, снеки, корма для тварин, кетчупи, господарчу хімію та косметику. І кожен товар у пакеті дой-пак виглядає ідеально.

Дой-пак з крафту

Дой-паки мають стійку форму, зручні для брендування обидві сторони пакету та низку додаткових опцій, які роблять цей тип упаковки надзвичайно зручним: можливість повторного відкриття та закриття пакета за допомогою спеціальної застібки зіп дозволяє покупцю не перекладати (не пересипати) продукт в іншу тару, адже завдяки застібці zip-lock пакет зберігає герметичність, спеціальні надсічки роблять відкриття упаковки швидким та легким, дегазаційний клапан — незамінна річ для тих, хто використовує пакети дой-пак для фасування свіжообсмаженої зернової кави.

Окремо варто виділити пакети дой-пак із зовнішнім шаром к крафту. Останнім часом — це маст хев у сфері обсмаження кави, крафтових солодощів, граноли та продуктів преміум класу. Крафт — матеріал приємний на дотик, він має гарний теплий коричневий колір та завжди нагадує про eco-friendly упаковку.

Пакети дой-пак

Дой-пак з крафту — це можливість створити вишуканий, елегантний, стильний та оригінальний пакет для вашого продукту. До речі, по-особливому на пакетах з крафту виглядає друк: він не такий яскравий, як на інших матеріалах, але саме завдяки цьому приглушеному вигляду досягається витончений, вінтажний ефект та відчуття вартісності продукту.

До речі, пакети дой-пак із зовнішнім шаром з крафту — це один з основних матеріалів, яким віддають перевагу в секторі кави.  Пакети з крафту як для зернової, так і для меленої кави тут дуже поширені, адже така упаковка підкреслює витонченість та унікальність продукту, гарно вписується в загальний стиль

Проте сьогодні пакети дой-пак з крафту використовують й інші галузі: косметика, солодощі, бакалея.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: