Мотор редуктори для підйомних механізмів: який обрати

Серед мотор редукторів для вантажопідіймального обладнання найчастіше зустрічаються компактні кранові вироби, приводні пристрої для малих підіймальних механізмів, а також продуктивні агрегати для габаритних ліній. Наприклад, мотор-редуктори NMRV-40.

При підборі такого обладнання для підіймальних механізмів слід враховувати 5 головних правил:

  1. запас міцності має бути обов’язково;
  2. порівнюючи дві подібні моделі, слід вибирати пристрій, з мінімальним споживанням електроенергії;
  3. суворий розрахунок необхідного коефіцієнта корисної дії (ідеально ККД, що потрапляє в середнє значення необхідної потужності);
  4. продумування всіх факторів, які впливатимуть на роботу вантажопідйомного обладнання та підбір мотор-редуктора з відповідними параметрами;
  5. аналіз характеристик мотор редуктора черв’ячного має бути комплексним.

Щоб не помилитися, є сенс залучити професійних консультантів, наприклад, від виробника. Все одно, в більшості випадків мотор редуктор черв’яковий для підйомної техніки являє собою обладнання, виготовлене під конкретне завдання. При чому здійснюється точне підганяння кожної деталі під конкретний вид вантажопідйомника.

Вимоги до черв’ячних моторів редукторів для підйомних механізмів

Зверніть увагу, що черв’ячні мотор-редуктори NMRV-40 для підйомних механізмів повинні:

  • витримувати великі навантаження;
  • підходити для інтенсивної експлуатації (безперервна робота на великій швидкості);
  • відповідати високим стандартам безпеки (з огляду на особливості роботи).

Таким чином, правильно підібраний черв’ячний мотор редуктор буде досить довго служити, щоб його вартість повністю окупилася. Особливо, якщо не нехтувати технічним обслуговуванням мотор редуктора черв’якового.

Замовити мотор-редуктори NMRV-40 від виробника в Україні

Щоб вигідно купити черв’ячні мотор-редуктори NMRV-40, можна зв’язатися з ТОВ «Електродвигун» — https://motory.in.ua/ua/g98424744-motor-reduktory-nmrv. У каталозі представлено обладнання різних моделей. Ціна виробника. Завдяки цьому ви зможете придбати мотор редуктор черв’яковий будь-якої моделі та з будь-якими технічними характеристиками.

Крім самих черв’ячних мотор редукторів, в наявності багато комплектуючих для технічного обслуговування надалі. Усі обладнання реалізується з повним пакетом супровідної документації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: