Основна функція, яку має виконувати робоче взуття з металевим носком

Необхідність належним чином забезпечувати своїх робітників має усвідомлюватись усіма без винятку підприємствами. Призначене для роботи екіпірування, таке як спецодяг та взуття, має на меті не тільки забезпечити людину комфортними умовами, а й дати необхідну безпеку.

В умовах виробництва, ремонту або інших видів професійної діяльності часто доводиться мати справу з вагами, а значить певне забезпечення безпеки все ж таки необхідно. Особливо це стосується взуття, тому що впустивши на ногу важкий предмет можна отримати серйозні травми. Саме для цього і існують робочі черевики з металевим носком, які витримують досить сильний зовнішній вплив. Робоче взуття з металевим носком неодноразово врятувала тисячі працівників від серйозних травм та навіть інвалідності. І дуже добре, коли керівництво підприємства розуміє всю важливість забезпечення своїх працівників подібними предметами взуття, а також не економить як останнє.

Спецвзуття з підноском з металу

Виготовляється у 2 варіантах: сталь та алюміній. Моделі захисного взуття з металевим підноском представлені у широкому асортименті: робочі черевики, черевики та чоботи різної висоти.

  • Переваги
    Насамперед, це низька вартість. Порівняно з композитною вставкою, спецвзуття з металевим підноском значно дешевше та вигідніше для великих оптових закупівель на підприємства.
    Таке захисне взуття зручне та практичне. Підходить для більшості видів робіт та умов праці. Тонкий і міцний шар металевого корпусу займає мінімальну кількість місця в шкарпетці, що дозволяє зробити взуття менш об’ємним.
  • Недоліки
    Загальна вага пари таких підносків може досягати 200 г, що суттєво ускладнює виріб. Таке захисне взуття може завдавати дискомфорту вчасно роботи і викликати почуття перенапруги в ногах.
    Металевий піднос не підійде для співробітників, які контактують з високою напругою або знаходяться в умовах підвищених та знижених температур.

Навіщо потрібен захисний підносок на взутті

Спецвзуття із захисним підноском може вважатися наріжним каменем безпечного виробничого процесу, чи жарт, якщо роздробити пальці на нозі? Саме тому і потрібно бути впевненим у безпеці, а впевненість забезпечує захист.

У свою чергу, сумлінний підхід до роботи забезпечує максимальну якість, і навіть не різниця в ціні важлива, а важливо, щоб заявлені властивості та матеріали дійсно були у взутті, таке може гарантувати лише виробників з репутацією та ім’ям.

Найчастіше взуття з металевим або композитним тацею замовляють виробничі підприємства промислового сегменту або будівельні організації з-поміж великих фірм-забудовників. Там люди найчастіше стикаються з необхідністю захисту ніг і загалом кінцівок, тому організації обирають комплексне постачання засобами індивідуального захисту та спецодягом.

Зазначимо і економічну вигоду від співробітництва з однією компанією-виробником, це дозволяє не витрачати додатковий час, ні зайвих коштів. додаткові кошти із бюджету.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: