Основні види складського обладнання

Сьогодні склад — це не просто місце, де встановлені полиці та стелажі для зберігання товарів. Практично всі сучасні логістичні центри оснащуються високотехнологічним обладнанням, завдяки чому підвищується ефективність їхньої роботи та знижуються часові витрати на обробку продукції. Багато складів працюють із мінімальною кількістю співробітників, оскільки роботу за них виконують автоматизовані лінії. Завдяки цьому зменшується загальна кількість помилок та ризики втрати товарів, а також збільшується рівень рентабельності логістичних центрів. Зазначимо, що підбір обладнання під конкретний склад, а також його монтаж та запуск здійснює компанія Kapelou. Вона займається виробництвом товарів для логістичних центрів та повною автоматизацією складів.

Різновиди обладнання

Існує безліч типів обладнання, яке використовується на складах. Розглянемо основні різновиди:

  1. Конвеєри. Призначені для переміщення вантажів між різними складськими зонами. Конвеєри бувають стрічковими та роликовими. Перші вважаються найпоширенішими. В них рух товарів забезпечується за допомогою спеціальної стрічки. Рольганги працюють внаслідок обертання роликів, встановлених на рамі.
  2. Стелажі. З їхньою допомогою можна значно розширити корисну площу зберігання. Вони зазвичай мають 3-5 рядів полиць, на яких можна розміщувати різні групи товарів.
  3. Мезоніни. Є багаторівневими конструкціями, які значно розширюють корисну площу. Подібне обладнання складу дозволяє використовувати весь простір складу, до самої стелі.
  4. Сортувальні системи. Дозволяють автоматизувати процеси обробки посилок та їх сортування за габаритами, масою або ідентифікаційними мітками. Завдяки таким системам вдається обробляти до 15 тисяч одиниць продукції на годину.
  5. Машинний зір. Дозволяє автоматизувати багато процесів, знизивши витрати на обробку товарів.

Це далеко не повний перелік складського обладнання. Також у логістичних центрах часто встановлюються системи Put to Light та Pick by Light, промислові роботи, буфер-секвенсори, платформи та ін.

Куди звертатися для придбання продукції

Одним з найбільш надійних та перевірених постачальників складського обладнання в Україні та країнах Східної Європи є компанія Kapelou. Вона пропонує клієнтам широкий асортимент професійного обладнання за доступними цінами. Також компанія здійснює доставку та монтаж товарів, проводить пусконалагоджувальні роботи, займається обслуговуванням агрегатів та їх ремонтом. На рахунку Kapelou понад 600 реалізованих проєктів різної складності.

Тому, якщо ви хочете купити обладнання для складу, вам варто звернутися до цієї компанії. Менеджери детально проконсультують вас, дадуть відповідь на наявні питання, допоможуть підібрати потрібні товари та запропонують вигідні рішення саме для вашого логістичного центру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: