Особливості ремонту приватного будинку: що потребує особливої уваги

Ремонт приватного будинку має свої особливості та суттєво відрізняється від ремонту квартири. Розкажемо докладніше, на які пункти варто звернути особливу увагу, а всі необхідні товари для дому та ремонту ви можете придбати в інтернет-магазині «Терем»: https://terem.com.ua/ua/.

Вибираємо товари для дому та ремонту фундаменту

Найчастіше при складанні кошторису на купівлю товарів для дому та ремонту упускають таку важливу частину, як фундамент. Ігнорування невеликих тріщин з часом призводить до руйнування основи будинку. Причин руйнування може бути кілька: вік будови, економія на бетоні, гідроізоляції або утепленні. Ремонт проводять методом посилення та поглиблення, захистом від вологи та утепленням зовні. Захисні рідини та різні покриття, всі ці матеріали для дому та ремонту представлені у магазині «Терем».

Будівництво із різних матеріалів

Нерідко можна зустріти будиночки, зведені з блоків, що мають дерев’яну мансарду та цегельний ґанок. Питання зовнішнього вигляду таких споруд другорядне, а ось проблема стиків викликає чимало проблем. «Міст холоду», який з’являється, стає місцем утворення конденсату та плісняви. Розв’язувати цю неприємну проблему можна зовнішнім утепленням із використанням базальтового утеплювача або мінеральної вати.

Недоліки утеплення будинків пінопластом

Нерідко при складанні переліку необхідних товарів для дому та ремонту у категорії утеплювачів перевага надається листам пінопласту. За своїми фізичними властивостями матеріал насправді добре утримує тепло, крім того, має приємно невисоку вартість. Однак він не пропускає повітря, тому може призводити до активного розвитку плісняви. Окрім того, їм із задоволенням будуть ласувати гризуни при відсутності іншого харчування. Тобто пінопласт — уявна економія під час ремонту будинку, перевагу краще віддати більш сучасним утеплювачам, які позбавлені вищезгаданих недоліків: екструзійному полістиролу, кам’яній ваті та матеріалу PIR.

Відсутність вентиляції у приватному будинку

Якщо ви не будували будинок з нуля, а виконуєте ремонт у готовому, зверніть увагу на наявність та якість роботи вентиляційної системи. Ігнорування даного пункту загрожує тим, що вам доведеться постійно організовувати провітрювання шляхом відчинення вікон і дверей. Крім того, вентиляція — обов’язкова вимога при встановленні газової плити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: