Перфоратори можуть використовуватися як у побутових цілях, так і в професійному середовищі. Зокрема на будівельних об’єкта, під час проведення капітального ремонту будинку або квартир тощо.
Інструмент здатен пробивати у тому числі найбільш тверді матеріали, такі як камінь, бетон, цегла тощо. Звісно, для ефективної, надійної та довговічної роботи необхідно правильно підійти до його вибору, вивчивши весь асортимент, представлений сьогодні на https://wintik.com.ua/perforatori. Та визначившись з функціоналом, можливостями, які є для вас актуальними.
На що звертати увагу, обираючи перфоратор
Оскільки перфоратори сьогодні представлені десятками чи то навіть сотнями різних моделей, обирати інструмент вперше може бути не так просто, як це здається. Спрощує завдання визначення цілей використання інструменту. Перфоратори можуть бути побутовими, напівпрофесійними чи професійними. І в кожній з цих категорій буде своя потужність, вага та функціонал інструмента. Очевидно, що для періодичного закріплення полиць або встановлення розеток і для професійного зведення будівлі або демонтажу потрібні зовсім різні пристрої.
Також перед покупкою звертайте увагу на:
- Наявні режими роботи. Найбільш базовими є свердління та (для деяких матеріалів) ударне свердління. Однак сьогодні виробники пропонують перфоратори із додатковими опціями: реверс, можливість встановлювати потрібну вам швидкість тощо.
- Показники потужності. Для побутового використання достатньо інструменту до 800 Вт. А от напівпрофесійні чи професійні моделі мають потужність від 1000 Вт і більше, а також високу енергію удару – від 3 Дж.
Як обрати надійний бренд перфораторів
Перед покупкою інструмента варто також звертати увагу на компанію-виробника. І довіряти лише перевіреним надійним брендам, які завоювали довіру покупців у всьому світі. Найбільш надійними перфораторами сьогодні є моделі від Bosch, Makita, DeWalt, Hilti. Вони представлені як побутовими, так і напівпрофесійними та професійними моделями.
У жодному разі не варто купляти найдешевший перфоратор від невідомого бренду. Оскільки у таких пристроїв зазвичай немає гарантії. А отже, у вас не буде впевненості у якості та довговічності інструмента.
Яких помилок уникати перед покупкою перфоратора
Вибір перфоратора варто здійснювати, перш за все розуміючі власні потреби та завдання, які ви плануєте виконувати за допомогою інструмента. Це допоможе уникнути найбільш поширених помилок перед покупкою, зокрема:
- Вибір занадто потужного інструменту для побутового використання. Якщо не плануєте працювати з перфоратором часто і берете його лише для побутових робіт у будинку, не купляйте занадто важкі дорогі моделі з максимальною потужністю і зайвим функціоналом.
- Ігнорування додаткових функцій. Не всі вони є зайвими, так, зокрема система антивібрації робить пристрій більш зручним використання і зменшує втому. А індикатор зношування щиток дозволяє своєчасно замінити їх для безпечного та ефективного використання інструменту.
- Ігнорування ваги інструмента, яка безпосередньо впливає на зручність роботи. Не варто обирати перфоратор з запасом – керуйтесь тим, що вага має бути комфортною для тої тривалості роботи, яку ви будете виконувати.
Лише такий комплексний та ґрунтовий підхід дозволить знайти інструмент, який стане надійним помічником під час будівництва, ремонту або монтажних робіт. За потребою ви також можете проконсультуватися з фахівцями, запитавши працівників інтернет-магазину про характеристики, можливості, плюси і мінуси представлених в каталозі моделей перфораторів.