Використання гвинтового фундаменту для будівництва будинків

Безпека та термін служби будівлі залежить від якості основи. В даний час, будівельники використовують велику кількість фундаментів, серед яких найбільш популярним є гвинтовий. За дотримання правильної технології будівництва, ви зможете отримати безпечне приміщення, оцінивши всі переваги. Гвинтовий фундамент від виробника часто викликає суперечки у забудовників, адже вартість його створення мінімальна, тому особливі витрати не потрібні. Такий тип фундаменту може використовуватися в:

  • Слабкому ґрунті – при погодних опадах, ґрунт стає надто вологим, що може стати загрозою цілісності будівлі, якщо вона буде споруджена на бетонній стрічці. Для виключення такої ймовірності навантаження повинно переноситися на тверді нижні шари ґрунту;
  • Щільному ґрунті – гвинтовий фундамент дасть змогу заощадити час на зведення будівлі;
  • Складному рельєфі – будівництво будинку на території зі складним рельєфом передбачає виконання великого списку робіт;

При виконанні будівництва будинків з використанням гвинтового фундаменту проведення масштабних робіт не передбачається. Кожен елемент занурюється в ґрунт на певну глибину і розрахований на те чи інше навантаження.

Особливості гвинтового фундаменту

Цей тип фундаменту можна розділити на кілька видів:

  • Стандартний – використовується для будівництва важливих частин будинку, дозволяючи забезпечити надійність та безпеку;
  • Одиночний – основне призначення полягає у підтримці деяких елементів. Використовується в ситуації, коли потрібно зробити прибудову до вже існуючого будинку;
  • Стрічковий – розташування паль проводиться під стінами будівлі, що дозволяє провести рівномірний розподіл навантаження;
  • Палеве поле – конструкція, що складається з гвинтових опор, розміщених по ґрунту на всій площі;

Хочете звести безпечну споруду? Ви можете звернутися до компанії «Ефектбуд». Професіоналізм та використання сучасних технологій дозволять отримати бажане.

Недоліки гвинтового фундаменту

Гвинтова опора передбачає основу з металу, тому матеріал може зазнавати корозії. На довговічності фундаменту цей параметр значно позначається. На якість фундаменту, вплинути можуть деякі фактори:

  • Марка та товщина сталевого матеріалу;
  • Спосіб створення зварного шва;
  • Якість швів лопаті;

Для збільшення терміну використання гвинтового фундаменту потрібно проводити піскоструминну обробку перш, ніж нанести антикорозійні засоби. Не можна виключити ймовірність того, що покриття може пошкодитися при поміщенні гвинта в ґрунт. Але, при виборі якісного металу такого не станеться. Ви можете звернутись до професіоналів, які зможуть якісно виконати роботу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: