Все про клей для підлогових покриттів

Якісне покриття для підлоги важливе, проте все може зіпсувати підлоговий клей, підібраний неправильно. Від дотримання всіх рекомендацій залежить термін служби вашої підлоги, тому не варто нехтувати таким важливим елементом.

Використання клейової суміші запобігає появі вологи та плісняви між підлогою та покриттям. Це важливий етап монтажу, адже потім наявність грибка може призвести до небажаних наслідків для організму.

Види та класифікація клейових сумішей

Клей для підлогових покриттів насамперед відрізняється за матеріалом, для якого його потрібно використовувати. Він буває для:

 • паркету та ламінату;
 • лінолеуму;
 • ковроліну;
 • вінілової плитки;
 • плитки ПВХ;
 • натурального лінолеуму;
 • килимової плитки;
 • універсальний;
 • фіксаторів для вінілової та килимової плитки.

Усі види клеїв для підлогових покриттів повинні мати одну загальну характеристику  – безпечність. Ці засоби не повинні містити шкідливих токсичних речовин, здатних негативно впливати на організм людини. Тому варто віддавати перевагу відомим та перевіреним торговим маркам, які заявляють про безпеку продукту на пакуванні товару.

Сьогодні на ринку представлена величезна різноманітність сумішей для фіксації, тому виникає логічне питання – як вибрати клей для підлогового покриття? Насамперед потрібно визначитися з матеріалом, який збираєтеся приклеїти, а потім уважно прочитати етикетку:

 1. Високий рівень адгезії означає міцну зчіпку.
 2. Час висихання. Що швидше сохне суміш, то швидше ви зможете переходити до інших етапів роботи.
 3. Водонепроникність. Підвищена вологість приміщення, контакт з водою передбачають наявність додаткових характеристик клею.

Знаючи та дотримуючись рекомендацій, можна легко вибрати потрібний клей і продовжити термін експлуатації підлогового покриття.

Сьогодні покупки все частіше відбуваються у режимі онлайн. Це зручний спосіб, що дозволяє заощадити час та гроші. На сайті компанії «Смарагд Буд» завдяки відсортованості товару за категоріями покупці легко знаходять все, за чим прийшли. Тут є широкий вибір матеріалів та клейових сумішей https://smaragd-bud.com.ua/katalog/soputstvuyuschie_tovary/kleja-i-fiksatory/ від перевірених виробників з наявністю всіх необхідних сертифікатів.

Зробити замовлення дуже просто, а завдяки злагодженій та оперативній роботі вам не доведеться чекати його надто довго. Зручні способи оплати та доставки продукції представлені для того, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. Вибираючи «Смарагд Буд», ви отримуєте якість і надійність.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: