Вже не шкідлива звичка – вейп без нікотину

Найкращі POD-системи за вигідними цінами, а також широкий асортимент наборів компонентів для самозамісу рідини, у тому числі безнікотинової

Багато вейперів купують багаторазову електронну сигарету виключно задля прилучення до модного тренду, а без нікотину цілком можна обійтися, якщо організм його не вимагає.

Хоча з моменту появи перших електронних сигарет минуло зовсім небагато часу, ніхто вже й не пам’ятає, що спочатку вони просувалися виключно як ефективний засіб боротьби з однією з найшкідливіших для здоров’я звичок — курінням. Користувачі швидко зрозуміли, що за допомогою новомодного гаджета можна не тільки комфортно відвикати від тютюну, але й просто насолоджуватися курінням. В результаті вейпінг із чи не лікувальної процедури перетворився на справжній модний тренд. Просунуті вейпери витрачають чимало часу за обговоренням, у кого найкраща POD-система, а широкий вибір смакових добавок дозволяє кожному підібрати саме такий аромат та смак пари, який йому найбільше подобається. Не оминають виробники та дизайн своїх гаджетів, пропонуючи користувачам оригінальні колірні рішення та унікальні варіанти забарвлення з візерунком, який не повторюється на двох однакових подах. При цьому в порівнянні з класичними електронними сигаретами POD-системи, особливо надкомпактні моди, набагато економніший та зручніші у користуванні. Більшість вейперів віддають перевагу багаторазовим подам, у яких картридж легко можна заправляти самостійно.

Хто вибирає вейп без нікотину

Крім економії коштів, картриджі, що перезаправляються, дають можливість підбирати склад рідини за своїм смаком, у тому числі та регулювати вміст нікотину. Все популярнішими серед вейперів стають «нульовки» — жижі з нульовим відсотком нікотину. Їх обирають не лише ті, хто вже повністю позбавився нікотинової залежності, а й більшість новачків, які тютюн не куштували взагалі. Безнікотинова рідина дозволяє насолоджуватися процесом куріння, не завдаючи абсолютно ніякої шкоди своєму здоров’ю. Не секрет, що багато хто купує багаторазову електронну сигарету виключно задля прилучення до модного віяння, а про шкідливий вплив нікотину написано було чимало. Суміші-нульовки аромат і смак повністю зберігають, тому без нікотину можна обійтися, якщо організм його не вимагає.

Щоб зберегти постійних клієнтів та постійно збільшувати їх кількість, зацікавте покупців свіжими новинками, запропонуйте практичні та оригінальні рішення для вейпінгу на будь-який смак. Найбільший в Україні інтернет-магазин вейпу Octolab пропонує за вигідними цінами найкращі POD-системи https://octolab.com.ua/pod-systemy/, а також широкий асортимент наборів компонентів, з яких вейпери можуть самостійно замішувати рідину для заправки картриджів, в тому числі і безнікотинову.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: