Як оновити старі міжкімнатні двері: поради дизайнера

Грамотно оформлений інтер’єр житла є дуже важливим для створення затишної обстановки в ньому. Причому неважливо, чи є приміщення житловим, чи це великий офіс. У будь-якому випадку, якщо людям зручно перебувати всередині, їхній відпочинок буде більш повноцінним, а робота відповідно буль продуктивною. Крім предметів декору, меблів та інших речей, важливе значення мають також міжкімнатні двері. Річ у тому, що ця деталь неминуче присутня у всіх будинках, навіть якщо йдеться про квартиру-студію. Тому так важливо правильно оформити двері в кімнату. Вони мають бути сучасними, акуратно виконаними.

На жаль, готові кімнатні двері вирізняються високою складністю установки. Тому, навіть якщо ціна на них невелика, наприклад, як у каталозі компанії Cortez, не багато хто вирішується на заміну поза масштабним ремонтом: https://cortez.ua/ua/g23240857-mezhkomnatnye-dveri. Але чи можна їх оновити інакше?

Оновлюємо міжкімнатні двері за допомогою клею та фарби

Надати старим кімнатним дверям новий образ може знадобитися з різних причин. Серед них косметичний ремонт приміщення, заміна вікон, м’яких або корпусних меблів. А часом старі міжкімнатні двері просто втратили пристойний зовнішній вигляд. Оновити їх без зайвих витрат можна за допомогою:

  • фарби;
  • лаків по дереву;
  • самоклеючої плівки, прозорої або з малюнком деревини;
  • різних наклейок, плакатів.

При виборі самоклейки та наклейок потрібно врахувати їхню зчеплюваність з початковим покриттям. Якщо йдеться про прозорі плівки для скляних вставок, враховуйте співвідношення візерунка та розміру скла, вбудованого у двері в кімнату.

У випадку з фарбами та лаками доведеться попрацювати: видалення початкового лакофарбового покриття справа нелегка.

Встановлення сучасних кімнатних дверей за низькою ціною

Насамкінець варто згадати, коли бюджетне оновлення міжкімнатних дверей має сенс. Використовуйте плівку для косметичного ремонту, а плакати та наклейки для створення відповідної атмосфери. Лаки та фарби, як найтрудомісткіший шлях, мають сенс, якщо ваші двері в кімнату спочатку були якісними, виготовленими з гарної деревини, а привабливість втратило лише зовнішнє покриття.

Але, як не крути, а досягти повноцінного оновлення інтер’єру можна лише за допомогою повної заміни кімнатних дверей. А їх можна придбати через інтернет-магазин Cortez безпосередньо від виробника.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: