Як вибрати електричну теплу підлогу онлайн

Сьогодні для того, аби облаштувати теплу підлогу у будинку або квартирі, не обов’язково виїжджати в магазин для пошуку потрібної саме вам системи. Вивчити детальні характеристики кабелів або нагрівальних матів, ознайомитися з асортиментом від сучасних виробників та придбати усе необхідне можна в інтернет-магазинах.

Головне уважно роздивитися каталог на teploman.com.ua та у разі потреби проконсультуватися зі спеціалістами. Як знайти надійного та дійсно перевіреного продавця теплої підлоги? На що звертати увагу у пошуках хорошого інтернет-магазину? Ми зібрали основні та важливі критерії.

Асортимент товарів на сайті

Чим більше продукції представлено у каталозі інтернет-магазину, тим краще. Адже таким чином ви зможете обрати з-поміж різних варіантів саме ту електричну теплу підлогу, яка задовольняє усі ваші вимоги та побажання.

Сьогодні в інтернет-магазинах представлено відразу кілька видів систем:

  • електричні кабелі;
  • нагрівальні мати;
  • інфрачервоні плівки;
  • алюмінієві мати тощо.

Усі вони відрізняються особливостями встановлення та використання, технічними характеристиками та ціною.

Скільки коштує електрична тепла підлога

Порівняйте ціни в кількох різних інтернет-магазинах. Деякі постачальники надмірно завищують вартість товарів, аби побільше заробити. У такому разі краще пошукати продавця, який виставляє оптимальні ціни на усю продукцію.

Додатковою перевагою інтернет-магазину буде:

  1. Наявність спеціальних пропозицій для оптових або постійних замовників.
  2. Акції на сайті, що дозволяють придбати теплу підлогу зі знижкою.

До речі, купівля систем в інтернет-магазині може бути набагато вигіднішою, ніж придбання їх у стаціонарних точках продажу. Все тому, що весь товар тут міститься на складах. Продавцям не потрібно орендувати торгові приміщення та сплачувати зарплату великій кількості консультантів, прибиральників, охоронців, касирів тощо.

Якість сервісу

Не кожен день ми обираємо електричну теплу підлогу. А тому у будь-якого покупця можуть виникнути питання щодо вибору тої чи іншої системи. Тут важливо, аби в інтернет-магазині працювали досвідчені консультанти – спеціалісти, які знають усі нюанси та характеристики нагрівальних матів та кабелів.

Зазвичай зв’язатися з менеджером інтернет-магазину можна:

  • зателефонувавши за номером телефону;
  • написавши у чат безпосередньо на сайті;
  • написавши на електронну пошту або до месенджера.

Звертайте також увагу на способи оплати та швидкість доставки. Оплату можна здійснювати безпосередньо під час оформлення замовлення або уже в день його отримання на поштовому відділенні. Доставка (якщо товар знаходиться на складі) здійснюється протягом кількох днів. Також  важливим є перелік виробників, із якими працює той чи інший інтернет-магазин. Саме такий ретельний підхід дозволить знайти продавця, який пропонує якісну теплу підлогу та допоможе правильно обрати її вид, розрахувати потрібну довжину кабелю або мату.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: