Який обрати стиль інтер’єру з переважно натуральних матеріалів

Сучасні напрямки в інтер’єрі стрімко розвиваються та тільки доповнюють один одного, утворюючи інноваційні стилі. За посиланням https://polyroot.com.ua/ український виробник фасадної дошки допоможе створити вам природній простір у вашій оселі, який перетворить її у гармонічний та спокійний куточок.

Напрямки з використанням дерева

Якщо ви хочете зробити зі свого приміщення натуральний, екологічний простір, бажано розглянути стилі інтер’єру, в яких переважно використовуються для оздоблення натуральні матеріали, такі як каміння, дерево, текстиль. Різноманіття напрямків в інтер’єрі, які передбачають використання дерева, задовольнить як прихильників мінімалістичних напрямків, так і старовинних та максималістичних. Серед деяких актуальних на сьогодні дизайнів інтер’єру є:

  • Колоніальний стиль – елегантний та вишуканий напрямок, який натхненний періодом колоніальних переселень та має відповідну до цього назву. Цей стиль має характерні для того періоду риси антикварності та класики, які дизайнери використовують для створення реалістичного інтер’єру під той час. Дерев’яні меблі, які переважають у цьому стилі, зазвичай виготовлені у темних кольорах. Для цього використовуються майстрами такі породи як махагон, вишня або горіх: ці дерева створюють дорожнечу та розкішний вигляд в оселі. Додаткові натуральні матеріали, що використовуються – каміння та мармур, з яких роблять облицювання стін або підлоги. Меблі, як правило, мають класичні форми та тонкі, вишукані деталі, такі як вигнути ніжки, різьблення та мідні елементи. Важкі та розкішні тканини використовуються для пошиття штор, а також для створення драпірування на вікнах, навколо ліжок. Темні та глибокі відтінки будуть підкреслювати відповідні дерев’яні елементи декору, а навколишнє середовище, виконане переважно у бордовому, темно-синьому, зеленому та шоколадному відтінках загадкову глибину простору.
  • Ще один актуальний напрямок в інтер’єрі сьогодні – це еко. Відомий як екологічний та природний, що прагне до створення гармонії у приміщенні та сприяє з’єднанню з природою. Використання натуральних матеріалів – це ключ до відтворення справжнього стилю еко. Всі меблі, стіни, декор виконані переважно з дерев’яних матеріалів, які мають теплі відтінки. На стінах часто зустрічаються кам’яні елементи декору, що створює атмосферу захищеності та брутальності, відображуючи яка може бути природа з різних боків. Глина, кераміка, плитка та органічні текстури, як дрібні, проте дуже важливі елементи оздоблення, завершують своє діло у створенні максимально природного та старовинного напрямку в існуючих стилях інтер’єру.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями: